Pvp Server İnfo l Metin2 PVP l KO PVP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BK, Dönüsüm, Biyolog Görevi vs yeni deneme süresi

YazarMesaj
SaW
Yönetici
Yönetici
SaW

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 357
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/06/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Samsun

BK, Dönüsüm, Biyolog Görevi vs yeni deneme süresi  Empty
MesajKonu: BK, Dönüsüm, Biyolog Görevi vs yeni deneme süresi    BK, Dönüsüm, Biyolog Görevi vs yeni deneme süresi  EmptyÇarş. Haz. 30, 2010 12:02 pm

Merhaba arkadaslar,

Bildigimiz üzere

Okunan bir Beceri Kitabi, Binicilik Klavuzu, Madencilik Rehberi, At Evcillestirme Kitabi, Master Kitaplari, ve benzerleri - okuma denemesi - basarili olsa da olmasa da - ayni kitabin bir yenisi hemen okunamiyor.

Ayni olay Biyolog Görevleri için de geçerli. Biyologa görevinizle ilgili götürdügünüz item ( Lanet Kitabi, Seytan Hatirasi, Buz Topu, vs. ) saygideger BK, Dönüsüm, Biyolog Görevi vs yeni deneme süresi  Smile) biyolog tarafindan kabul edilse de edilmese de, bir yenisini verebilmek için beklemek zorundayiz.

Ben yukarida belirtilen hemen her denemeyi saatleri ile not aldim.

Gözlemledigim noktalar sunlar :

1 - Denemeden sonra oyunda oldugunuz süre çok önemli. Örnegin bir Ruh Vurusu beceri kitabini okumayi denediniz, hemen sonra oyundan ciktiniz. Genellikle 24 saat dolmadan bir daha okumaya izin vermiyor.

Ancak, diyelim ki okumayi denediniz, ve daha sonra saatlerce oyunda kaldiniz. 6 saat sonra bile tekrar okumaya izin verdigi durumlar gördüm.

2 - ( Beceri Kitaplari için özellikle ) Master seviyesi yükseldikce, Beceri Kitaplarinin basarili okunma ihtimali düsüyor gibi. Örnegin Ruh Vurusu ve Siddetli Vurus becerilerim, 1 aydir M7 ve M8 seviyesine takildi. Ne yapsam basari ile okumuyor yeni bir kitabi.

3 - Dönüsüm Kitaplari hemen hemen kayipsiz okunabiliyor.

4 - Lisan Kitaplarinda basarili okunabilme orani çok düsük.

5 - Muhtemelen bazi itemlar ( Lucy nin yüzügü, Karma Muskasi vs ) basarili olma ihtimalini yükseltiyor olabilir, ama bunlari hangileri oldugunu bulamadim.

6 - Biyolog için : Daha önce bazi arkadaslarimiz, kendimizin düsürdügü itemlarin " daha basari ile kabul ettirlidigini " yazmislardi. Bunun çok dogru olmadigini gördüm. 1 tane bile Lanet Kitabi düsürmeden görevi zamaninda sirasi ile kabul ettirdim ( tamamini pazardan satin alarak ).

Selam ve saygilarimla

BK, Dönüsüm, Biyolog Görevi vs yeni deneme süresi
1 sayfadaki 1 sayfası